Проект “MIZANSCENA”

Мистецький журнал “MIZANSCENA” – одне з небагатьох українських інтернет-видань, що покликане популяризувати театральне, аудіовізуальне, художнє та інші види мистецтв. Ми є незалежним проектом, основними ресурсами якого є ідеї, люди та думки.

Основними нашими цілями є відкриття нових форм та течій у мистецтві країни та зарубіжжя, дослідження можливостей міжнародної та міжрегіональної співпраці у сфері новітнього сучасного культурного руху, підтримка громадських ініціатив за допомогою системи краундфандингу та грантової підтримки.


Журнал діє від імені громадської організації “Інститут театральних інновацій “ПриСутність”

Мистецький журнал MIZANSCENA – незалежний проект, що існує виключно за рахунок власних ресурсів та добровільних пожертв читачів. Наша діяльність спрямована на:

  • висвітлення культурних подій України та світу;
  • популяризацію діяльності як окремих митців, так і колективів та проектів;
  • створення партнерських проектів та можливостей для митців з усіх куточків України;
  • розвиток якісного україномовного мистецького інформаційного простору.

Для подальшого розвитку нашого журналу важлива кожна гривня допомоги. Підтримайте MIZANSCENA.COM, адже ми того варті!

Пожертвування на розвиток журналу є добровільними та не підлягають поверненню благодійнику. Всі виручені кошти йдуть на розвиток проекту та підтримку діяльності у сфері театрального, сценічного та аудіовізуального мистецтва.

Підтримати театральний журнал “MIZANSCENA”:


Команда

Микола Циганюк

Засновник, автор театрального
онлайн-журналу “MIZANSCENA”,
актор, режисер.

Чому ми вирішили створити онлайн-журнал?

“Навчаючись та працюючи у сфері мистецтв, з часом починаєш помічати стереотипне та дещо несерейозне ставлення до нього від оточуючих.

Більшість відноситься до мистецтва не як до чогось формуючого, важливого, фундаментального, а як до розваги, засобу подарувати потрібні емоції та розфарбувати нудний вечір. Ми забуваємо, що мистецтво, і, зокрема, театр з його величезною історією у понад 2 тис. років споконвіку був надзвичайно потужним моральним інструментом.

Сучасний театр повинен зберегти своє місце у світі інноваційних форм та викликів часу. Тому культурним та мистецьким діячам потрібно одночасно змінюватись під впливом сучасних тенденцій, але зберігати основне зерно, ідею мистецтва, не втрачати глибокої суті у погоні за увагою суспільства. Можливо перебіг історії замінить людей на роботів у певних виробничих спеціальностях, але мораль, смисл та дієві почуття не замінить жоден штучний інтелект.

Онлайн-видання – це не лише один з багатьох способів популяризації важливих речей у сучасному світі, але і хороший початок більш масштабної діяльності”.

Театр навчає, Театр змушує думати, Театр живе.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу photo_2020-07-26_14-06-00-e1595763725265-1024x1024.jpg

Юлія Ганущак

Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю, редактор
театрального
онлайн-журналу “MIZANSCENA”, актриса,
тренер з акторської майстерності.

Соціальні мережі – новинна платформа сьогодення!

“Сьогодні переважна більшість театральних івентів знаходяться в тіні через недостатнє просування у соціальних мережах.

Ті , хто починає рекламувати свій мистецький продукт на просторах інтернету зіштовхуються з величезною конкуренцією. Новинні сайти, платформи з продажу товарів, реклама та величезна кількість публікацій блогерів та звичайних людей – все це тяжко побороти без суттєвих вкладень у рекламу. Але можливо!

Я доведу, що висвітлювати актуальні новини можливо з більшою кількістю залучених читачів, а також висвітлю на соціальних платформах найцікавіший контент нашого Онлайн-журналу”.

Андрій Циганюк

Консультант технічної підтримки онлайн-журналу “MIZANSCENA”, web-розробник.

Технічна складова будь-якого сервісу – запорука його успіху.

“Кожен сучасний сервіс, проект чи бізнес у наш час, повинен мати власну презентабельну веб-платформу.

В еру інформаційних технологій, де кожен просуває свій продукт усіма можливими способами, саме формування якісного інтернет-контенту надає практично нескінченні можливості для розвитку.
Тому, якщо сфера мистецтв і театр, зокрема, бажає не тільки вижити, а й розвиватись – варто використовувати глобальну інформаційну мережу.

Мій багаторічний досвід веб-розробки допоможе актуалізувати наш Онлайн-журнал та зробити його зручним і мобільним у користуванні для читачів”.

Юрій Паскар

Координатор онлайн-журналу “MIZANSCENA”, режисер, драматург.

Вихід за усталені рамки – запорука розвитку.

“Експериментуючи з різними театральними формами, виходячи за узвичаєні межі, чітко усвідомлюєш, що кожна вистава – це цілий власний всесвіт , який народжується і зникає, залишаючи по собі нові сенси, нові моделі людського існування.

Театр трансформує тебе, змушуючи скидати стару шкіру, переживати по-новому, переосмислювати власне життя. Ми хочемо, щоб театр існував і розширював свої межі в сучасному суспільстві, стаючи невичерпним ресурсом творчого натхнення та розвитку людини.

Живий театр обдаровує наснагою жити, людина в театрі здатна сягнути глибинної спільності, наблизитись до своєї сутності. Театр різний, театр мінливий, театр живий.

Наш Онлайн-журнал – один зі способів говорити про театр з якомога ширшою аудиторією.