2020 рік від Театрального журналу “MIZANSCENA”

Згадуємо 2020 рік через призму старту незалежного проекту “MIZANSCENA”. Рік, що став випробуванням для сфери театрального мистецтва та культури в цілому, але приніс нові ідеї, тенденції та форми.

Для команди журналу 2020 рік став знаковим, адже саме у ньому покладено початок розвитку нової Всеукраїнської та Міжнародної платформи, що спрямована на популяризацію та розвиток театральної комунікації, побудову якісного інформаційного мистецького простору, розгалуження та підтримку інновацій у творчій діяльності.

З липня минулого року і до його завершення ми встигли познайомити читачів із непересічними особистостями театрального простору, протранслювати десятки новинних матеріалів, залучитися корисним та важливим партнерством театрів, для яких справді є важливим власне зовнішнє позиціонування, взяти участь у інформаційних кампаніях декількох масштабних проектів у різних куточках України. 

Якщо говорити конкретними даними про масштаб нашої діяльності за 2020 рік:

Цифри, що наведені вище, можуть здатися невеликими та незначними. Але слід зазначити, що проект Театрального журналу “MIZANSCENA” розроблений та втілений у реальність:

  • цілком за власний кошт членів команди (і лише віднедавна кожен бажаючий може вкласти свою частку у життя проекту);
  • командою з 4-ох людей, що мають власні роботи та проекти;
  • на волонтерських умовах (ніхто з команди не отримує заробітної плати);
  • робота проводиться виключно з міста Рівного, включаючи інтерв’ювання та спілкування з партнерами в онлайн-форматі.

З кожним матеріалом чи респондентом, з кожною новою публікацією ми навчаємось та зростаємо. Для нас надважливою є якість не лише текстових матеріалів, але й сервісів, над якими ми посилено працюємо.

Але всього цього не було би без нашого любого читача. 

Команда Театрального журналу “MIZANSCENA” оголошує величезну подяку всім, хто створює цей проект разом із нами, переймається його долею, якістю та подальшим розвитком. Ми віримо, що хоч і знаходимось на старті,  але маємо змогу стати глобальним мистецьким ресурсом України, що матиме можливість  яскраво презентувати українське театральне мистецтво на міжнародній інформаційній арені.

Ми дякуємо нашим партнерам, співпрацю з якими нам подарував 2020 рік:

Це ще абсолютно неповний перелік наших друзів, співпрацею з якими ми надзвичайно пишаємось.

Новий 2021 рік вже почав наповнювати наш журнал своїми подіями та публікаціями. Ми продовжуємо нашу роботу. Віримо, що цей  рік принесе всім багато позитивних, продуктивних та насичених днів.

А “MIZANSCENA” продовжує свій шлях разом з Вами. Ми готуємо багато цікавих трансформацій та нових форматів, проектів та програм співпраці. Приєднуйтесь до нашої команди та творіть Театр України спільно з нашою платформою.


Підтримати Театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації