Новини

“Інтермедія” – виставка театральної фотографії

Львівська Галерея Сценографії запрошує поціновувачів фотомистецтва на унікальну виставку театральної фотографії “Інтермедія”.

На виставці гості матимуть можливість переглянути унікальні фотоматеріали з 14-ти країн світу, а також роботи відомих українських фотомитців із Житомира, Рівного, Києва, Дніпра, Львова та Кропивницького. Роботи, представлені на виставці демонструють  не лише зразки сценографії академічних театрів, а й вуличних перформансів, лялькових сцен та експериментальних студій.

Окрім фотографій, на виставці будуть представлені твори відомого українського скульптора Віктора Проданчука, який втілює у своїх роботах цікаві об’ємні сценічні простори та мотиви. Також гості зможуть відвідати творчі зустрічі, воркшопи та спеціальні екскурсії, що проходитимуть в Галереї до закінчення виставки.

“Інтермедія” – це своєрідне дослідження і візуалізація театрального дійства та різноманіття сценічних образів на сценах театрів різних країн світу” – зазначають у Галереї Сценографії.

Переглянути виставку можна до 17-го вересня. Детальніше дізнатися про діяльність Львівської Галереї Сценографії можна на офіційному сайті.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації