Новини

Справжні театральні патріоти у селі Подвірне

На Буковині проходить 5-ий ювілейний “СТеП” – фестиваль справжніх театральних патріотів. Цей фест щороку переносить театральне життя України на кілька днів до маленького мальовничого селища Подвірне. Сільські глядачі мають змогу доторкнутися до високого мистецтва театру, переглянувши вистави, майстер-класи та тренінги. Все це відбувається у сільському Будинку Культури. Організаторами фестивалю є театральна студія “ВІК” з міста Києва.

“СТеП – це перевірка любові до театру. Одна справа, коли ти граєш у Харкові, Києві чи Львові, і тобі аплодують, і ти зірка для них. А ти, чувак, приїдь в село і давай «страдай» в селі на сцені, плач, рви душу. Тому це ось така перевірка театрального патріотизму: поїхати до села і там зробити театр. З іншого боку, це ще й театральна дорога до села. Зараз є модний вираз – «культурний туризм»” – розповідає один з організаторів СТеПу Микола Бабин.

Цьогоріч на фесті гратимуть колективи з Києва, Харкова, Миколаєва, Кам’янця-Подільського, Чернівців. Також відбудуться майстер-класи для учасників від Олега Роєнка, Євгена Лавренчука, Андрія Іванова, Віталіни Біблів, Дмитра Леончика та Петра Зузяка.
Фестиваль проходитиме з 18 по 22 серпня.

Детальніше про фестиваль”СТеП” можна дізнатися на офіційній сторінці у соцмережі Facebook, а також на сторінці події.


Читайте також: Ексклюзивне інтерв’ю із засновником фестивалю “СТеП” Миколою Бабиним.


Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації