Новини

“Свідки” – перформативне читання п’єси Тадеуша Ружевича

9-го червня у театр Лесі Українки відбудеться перформативне читання п’єси Тадеуша Ружевича “Свідки, або наша маленька стабілізація”. Івент відбудеться за підтримки Польського інституту в Києві та Видавництва Анетти Антоненко.

“Спочатку ти прагнеш хоч якоїсь стабілізації, а потім понад усе бажаєш змін. Потім знову стабілізації, потім змін. Стабілізація — зміни. Отак і живемо. Якщо обідній стіл захитається, підкладемо якусь книжку, наприклад, «Занепад Європи» Шпенґлера. Будемо спостерігати за котами й дітьми, вигадувати милі прізвиська одне для одного, плекати байдужість та конформізм і повторювати, що життя прекрасне. Життя, попри все, таки прекрасне. Так, якщо жити його, а не бути свідком.”.

Нагадаємо, це вже не перше сценічне читання, організоване видавництвом Анетти Антоненко спільно з театром Лесі Українки, спрямоване на поширення якісних перекладів сучасної драматургії в українському театральному просторі.

Організатори запрошують долучитися до перегляду сценічного читання 9 червня о 19:00 у Львівському театрі імені Лесі Українки за адресою: вул. Городоцька, 36.

Дізнатися більше про подію можна на сторінці “Видавництва Анетти Антоненко” у соцмережі Facebook.


Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації