Новини

“Пропаганда” – контркультурна театральна премія

У Харкові проведуть нагородження першої контркультурної театральної премії “Пропаганда”. Засновниками нової альтернативної театральної нагороди стане команда театрально-урбаністичного фестивалю “Parade fest”.

Премія “Пропаганда” спрямована на підтримку усіх діячів культурного простору, що залишаються непоміченими різноманітними державними нагородами та відзнаками, але вносять величезний вклад у розвиток театрального мистецтва.

“Це — така собі паралельна реальність поруч з «академічними» і «народними», де незалежні митці співпрацюють з партнерами з Європи, займають передову культурної дипломатії і створюють імідж України за кордоном, залишаючись при цьому невидимими для органів місцевого самоврядування.”

– зазначають організатори премії і запрошують усіх небайдужих до розвитку якісного театрального мистецтва завітати на вечірку-нагородження.

“У премії Parade fest буде своя грошова винагорода і свої почесні грамоти. А ще урочисте вручення призів у стилі «скинути на картку», віртуальні ведучі, шикарний сценарій від секретного театру і кількагодинні DJ сети. Так, вам не здалося, це стьобна відповідь на ті самі нагородження у філармоніях, що викликають іспанський сором. І так, це не жарт.”

Подія відбудеться 18 червня о 19:00 за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 76а. Потрапити на вечірку-нагородження можна за попередньою реєстрацією. Більше інформації можна отримати на сторінці події у соцмережі Facebook.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації