Новини

Фестиваль “Мельпомена Таврії” готовий приймати заявки на участь

Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» цьогоріч знову відбудеться у вересні, зазначив генеральний директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Куліша Олександр Книга.

«У вересні місяці, з 3 вересня. Проводимо вже перемовини з театрами», – повідомляє Книга.

Відомо, що вже є перші заявки.  Також зацікавленість висловив один із білоруських театрів. Організатори фестивалю сподіваються, що карантинні обмеження  будуть м’якшими , ніж минулого року. Адже у 2020 році учасникам «Мельпомени Таврії» довелося адаптували свої вистави та грати їх  на відкритих локаціях.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією у країні та світі, минулорічний Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»  відбувався під хештегом #мельпоменапростонеба. У фестивалі брали участь 11 театрів з шести міст України (Херсон, Миколаїв, Одеса, Харків, Маріуполь, Київ).

Через карантинні обмеження у минулому році більшість зарубіжних колективів не мали можливості взяти участь у фестивалі. Проте до Херсона приїхали секретар Євразійської театральної асоціації Кубілай Ерделікара та грузинський режисер Каха Гогідзе.

Дізнатися більше про театральний фестиваль “Мельпомена Таврії” можна на офіційному сайті.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації