Новини

Проект Бренд “Демократія” запрошує до участі

Театрально-дослідницький проект Бренд “Демократія” запрошує артистів, громадських активістів, представників різних соціальних груп та культурних діячів взяти участь у створенні концепції та постановці експериментального театрального перформансу, що висвітлює тему демократії у суспільстві.

Проект покликаний дослідити та відкрити механізми творення та реалізації демократії у суспільному житті, розкрити проблеми демократії в Україні та світі, а також спробувати знайти та пропрацювати шляхи досягнення демократизації суспільства через співпрацю та взаємодію різних соціальних груп.

Реалізація проекту запланована з 3 липня по 3 серпня 2021 року у Львові. За її результатами  організатори планують створити оригінальну перформативну виставу або подію.

Команда проекту запрошує до участі як професійних артистів, так і людей без сценічного досвіду, але з активною життєвою та громадською позицією. Усі учасники забезпечуються фінансовою винагородою, комфортним робочим простором, тематичними лекціями та воркшопами, високоякісним менеджментом.

Для участі у відборі необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням. Прийом заявок триватиме до 28 квітня 2021 року.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації