Новини

“Шинель” від Театру на Подолі до дня народження Гоголя

Спеціально до відзначення Дня народження Миколи Гоголя Київський академічний Театрі на Подолі покаже відео-версію вистави “Шинель”.

«Шинель» — це знайома і зрозуміла кожному історія про Акакія Акакійовича, людини, яка зіткнулася з нерозумінням у суспільстві, глузуванням і булінгом. Постановка зачепить і зворушить як дітей, так і дорослих, тому організатори закликають переглянути її усією сім’єю.

1 квітня відбудеться прем’єра відео-версії вистави “Шинель” від інноваційного проекту “Театр 360 градусів”. Сучасні технології зйомки, розуміння театрального процесу, якісний звуковий та музичний супровід – все це укомплектовано завдяки проекту “Театр 360 градусів” і допоможе занурити глядача у дію вистави просто з екрану його смартфону.

Всі охочі зможуть переглянути відео-прем’єру впродовж десяти днів із дати першого показу. Для доступу до перегляду потрібно обов’язково зареєструватися за посиланням.

Дізнатися детальніше про роботу Київського академічного Театру на Подолі можна на офіційному сайті, а познайомитися з проектом “Театр 360 градусів” можна за посиланням.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації