Новини

Театр “uzahvati” презентував нову виставу в супермаркеті

Команда київського імерсивного театру “uzahvati” продовжує дивувати глядачів новими “позакарантинними” формами своїх вистав. З 23 по 28 березня відбулися прем’єрні покази нової імерсивної вистави “MONO”, дія якої відбувається у супермаркеті.

Для того, щоб відчути цю виставу та зануритись у неї кожному глядачу видаються навушники. Учасник також отримує список покупок та в подальшому стає головним героєм серед безлічі продуктів, поличок та інших відвідувачів маркету.

Художня історія, що лунає з навушників, занурює глядяча в обставини та ситуації, що розгортаються прямо у торговій залі. Вистава розрахована на одного глядача та висвітлює проблеми людського вибору, справжніх почуттів, та пов’язаних й не завжди актуальних норм суспільства.

Вистава “MONO” триває 60 хвилин, а відвідати її можна у трьох супермаркетах Києва. Усі покази відбуваються за дотримання протиепідемічних заходів та карантинних обмежень. За декілька місяців команда театру планує представити результати своєї роботи у проекті “MONO” також і в мобільному додатку, щоб долучитися до нього могли бажаючі з усієї України.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації