Новини

Рівненський обласний театр у лонг-листі Фестивалю-Премії “ГРА”

Рівненський обласний музично-драматичний театр з виставою “Люди. Тіла. Метаморфози” режисера Юрія Паскара потрапив до лонг-листу IV Всеукраїнського Фестивалю-Премії “ГРА”. Про це оголосили на офіційній сторінці Премії у соцмережі Facebook.

Цьогоріч до оргкомітету надійшла рекордна кількість заявок, а саме 89 із різних куточків України. До лонг-листа увійшло лише 30 кращих, на думку експертів, вистав.

Згодом на кожну з вистав будуть опубліковані професійні рецензії критиків та експертів, що входять до складу журі Фестивалю. Наразі  учасники конкурсу готуються до другого етапу, а саме до перегляду вистав вживу членами експертної групи. Після перегляду буде визначена подальша доля вистав-учасниць у рамках конкурсу.

Детальніше познайомитись із діяльністю Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру можна на офіційному сайті.

Нагадаємо, раніше у Рівненському театрі заявили про перенесення усіх запланованих у березні вистав на травень 2021 року. Такі дії були викликані напруженою ситуацією із захворюваністю на COVID-19 у місті Рівне. Вистави квітня поки плануються за репертуарним планом, а квитки на перенесені покази глядачі зможуть використати пізніше.


Фото: Анатолій Мізерний


Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації