Новини

Черговий театральний локдаун в Польщі

У зв’язку із значним стрибком захворюваності на COVID-19, з 15-го березня у Поморському воєводстві в Польщі оголошено чергове посилення карантинних обмежень. Відтак, театри не працюватимуть у таких великих містах як Варшава, Гданськ, Зелена-Гура та Гожув-Велькопольський.

Також влада Польщі підкреслила, що невдовзі можливе введення чергового загальнонаціонального локдауну по всій території країни.

Раніше, з 12 лютого, театрам Польщі дозволили повернутися до активної діяльності, але за умови дотримання усіх рекомендованих протиепідемічних заходів та наявності у глядачів засобів індивідуального захисту. Наразі, крім театрів, на вимушену перерву у зазначених містах підуть також філармонії, концертні зали, кінотеатри та інші заклади культури.

Сьогодні у більшості країн Європи продовжують діяти безстрокові локдауни, під час яких заклади культури не можуть функціонувати у нормальному режимі. До прикладу, в Австрії та Німеччині локдаун продовжено на невизначений термін, а Паризька опера у Франції відмінила свої вистави до квітня. Голандська національна опера вирішила не повертатися на сцену до нового театрального сезону, а в низці країн світу проходять флешмоби та протести проти “великої культурної перерви”. 

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації