Новини

“Kozlovskyi Art Center” у Києві відкриває “Хостел 24/7”

Київський АРТ-центр ім. Івана Козловського 20 березня покаже нову прем’єру “Хостел 24/7”. У головних ролях зірки українського кіно та театру Маргарита Бахтіна та Віталій Іванченко.

“Іноді здається, що зустрічаються двоє людей, які взагалі не підходять один одному. Він — артист із сумнівною репутацією. Вона — на перший погляд звичайна дівчина. Він має проблеми з матеріальним становищем. Вона приховує щось. Чи можуть ці двоє бути разом? Чи є майбутнє у тимчасового роману? А що як за швидкоплинною пристрастю ховається любов усього життя? Майже детектив, майже мелодрама, майже комедія. Історія, що потрапляє у самісіньке серце.” – розповідають про нову постановку на офіційному сайті АРТ-центру.

АРТ-центр ім. Івана Козловського є підрозділом Національного академічного театру оперети та розташований в самому центрі Києва. Особливістю приміщення центру є те, що його сцена та глядацька зала об’єднані у єдиний простір.

Окрім вистав у АРТ-центрі регулярно проводяться концерти класичної та сучасної музики, творчі вечори, виставки та різноманітні Міжнародні та Всеукраїнські проекти.

Детальніше ознайомитись із діяльністю Kozlovskyi Art Center можна на офіційному сайті. Придбати квитки на прем’єру вистави “Хостел 24/7” можна за посиланням.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації