Новини

Прем’єрний квітень у Театрі на Подолі

Київський академічний Театр на Подолі у квітні порадує глядачів одразу трьома театральними подіями. 

До дня народження М. Гоголя, вперше на великій сцені буде проведено показ вистави “Шинель” режисерки Валерії Федотової. Постановка, що виконана в осучасненому блюзовому стилі та розкриває тематику “маленької людини” вже знайшла власних поціновувачів та щоразу збирає аншлаги у глядацькій залі.

Згодом глядачі також зможуть побачити “Шинель” у якісній відео-версії, адже завдяки проекту “Театр 360 градусів” вже проводяться зйомки та монтажі подальшого варінту вистави для онлайн-трансляцій та великих екранів.

Придбати квитки на виставу “Шинель” та детальніше ознайомитись з інформацією про неї можна на сайті театру.

23 квітня у Залі Ігоря Славінського відбудеться прем’єра нової вистави “Ножиці” Пола Портнера. Вистава, жанр якої визначений як “слідчий експеримент на дві дії”, занурить глядачів у захопливу детективну історію, розслідування, в ході якого головним завданням персонажів є викрити справжнього злочинця або ж не бути викритим самому.

Режисер вистави Ігор Матіїв разом із постановчою групою спробують захопити глядачів іншою, темною стороною Андріївського узвозу, який стане місцем кривавого вбивства.

Детальну інформацію про виставу та квитки можна знайти за посиланням.

Також 29 квітня вже на Новій сцені театру відбудеться прем’єра вистави за романом Ентоні Берджеса “Механічний апельсин”. Психологічний триллер Автанділа Варсімашвілі покаже глядачам антиутопічний світ, де панує інакший порядок, а урядові експерименти можуть позбавити людину прав та можливостей.

Квитки та інформацію про виставу можна знайти на офіційному сайті Театру на Подолі.

Адміністрація театру зазначає, що всі події будуть відбуватися за суворого дотримання протиепідемічних заходів для запобігання поширення SARS COVID-19: наявності у всіх відвідувачів засобів особистого захисту, дотримання безпечної дистанції та обов’язкового температурного скринінгу.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації