Новини

Київський театр оперети запрошує на довгоочікуване відкриття сезону

Київський національний академічний театр оперети готується відчинити свої двері для глядачів з оновленою головною сценою.

Гала-концерт, що був запланований ще на 1 жовтня 2020 року, постійно переносився у зв’язку із загальнодержавними карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19. Наразі офіційне відкриття 86-го театрального сезону в театрі оперети планується на 25-26 березня 2021 року.

За час довготривалої вимушеної перерви в театрі не припинялися роботи з реконструкції і ремонту входу та головної сцени театру. Також було здійснено заміну аварійних конструкцій лож та балконів, виконані ремонт системи вентиляції та роботи з декоративного оздоблення інтер’єру.

В театрі зазначають, що квитки, придбані на перенесений концерт 1 жовтня, продовжують бути дійсними, а колектив готується до довгоочікуваної зустрічі з глядачами.

Дізнатися  детальніше  про репертуар та заплановані заходи можна на офіційному сайті Київського національного академічного театру оперети.


Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації