Новини

Студія Stufish розробляє соціально віддалений “Вертикальний театр” для “нової ери майданчиків вистав”

Лондонська архітектурна студія Stufish презентувала свою концепцію соціально-віддаленого вертикального театру, який був створений у відповідь на пандемію коронавірусу.

Концепція була розроблена для нещодавно створеної The Vertical Theatre Group, яку заснували архітектори розваг Stufish разом із кількома театральними режисерами та продюсерами.

Названий “Вертикальним театром”, проект повинен стати майданчиком для “нової ери виставкових платформ” на той час, доки діють правила соціального дистанціювання та до кінця пандемії.

“Спочатку концепція полягала в тому, щоб зберегти мистецтво, створивши місце, яке може швидко з’являтися в містах по всій країні та бути програмованим і керованим тими, хто залишився без роботи через закриття місцевих театрів та розважальних закладів”, – каже Холлі Гілліам, режисер The Vertical Theatre Group.

“Коли дизайн почав формуватися, ми вирішили розширити наш підхід і створити комерційно-життєздатний простір для живих розваг у світі соціального дистанціювання, а також новий інноваційний майданчик, який забезпечить простір для всіх рівнів живих розваг у майбутньому”, – сказала архітектор Dezeen.

Повністю розбірне, окремо розміщене приміщення було розроблено, щоб дозволити від 1200 до 2400 глядачам насолоджуватись широким спектром живих виступів, включаючи театральні, живу музику, спортивні, комедійні або навіть циркові у соціально-віддаленій обстановці.

Центральну сцену оточує чотирьохповерхова конструкція, що підтримує багато балконів.

Кожен ящик для огляду балкона відокремлений прозорими екранами і може бути налаштований для розміщення груп від чотирьох до 12 осіб. Їх з’єднують великі доріжки.

“Місце проведення було задумано з урахуванням соціального дистанціювання та децентралізації аудиторії для епохи COVID-пандемії”, – сказав Рік Ліпсон, партнер у Stufish.

“Потік аудиторії через традиційні розважальні будівлі є досить обмежувальним і часто створює вузькі місця”, – сказав він Dezeen. “Це місце повністю переосмислює рух аудиторії”.

Хоча приміщення накрите дахом, воно має відкриті борти, щоби забезпечити оптимальний потік повітря та природну вентиляцію. Ліпсон вважає це поєднанням вентиляційних переваг приміщення на відкритому повітрі з механікою внутрішнього простору.

“Цей простір намагається запропонувати щось інше, ніж звичайні місця”, – пояснив Ліпсон. “Це приносить свіже повітря на відкритому майданчику з видом на місто, у поєднанні з дахом”.

The Vertical Theatre Group планує створити перший вертикальний театр пізніше цього року і має намір побудувати кілька майданчиків у країнах світу.

“Це, безумовно, проект, який ми збираємося реалізувати”, – сказав Гілліам.

Ми вже розпочали обговорення із ключовими гравцями індустрії розваг: A-list музикантами та театральними продюсерами, міжнародними звукозаписними та стримінговими компаніями.


.payment_block { margin-bottom: 75px; } .payment_block form { float: left; padding-right: 5px; } .payment_title p { display: block; line-height: 20px; width: 44%; height: 35px; padding-top: 7px; padding-left: 6px; font-weight: bold; font-size: 16px; color: #00abe5; font-family: OpenSans, sans-serif; } @media screen and (max-width: 425px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_title p { width: 95%; } .payment_block { width: 50%; } .payment_block form { padding-top: 10px; float: none; } } @media screen and (max-width: 375px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_block form button span { font-size: 14px; } }

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації