Новини

Житель Британії створив короткометражний фільм про театри під час локдауну

Поширити за допомогою:

“Театри в Локдауні” – це кіноподорож навколо 53-х найвідоміших театрів Лондона під час другого періоду обмежень в країні.

Створений режисером і фотографом Девідом Монтейтом-Ходжем, цей фільм є вражаючим кінематографічним колажем покинутого екстер’єру міських театрів, нагадуванням про важливість догляду за такими приміщеннями у цей кризовий час.

Побачивши хвилюючі образи безлюдних театрів Лондона під час першого локдауну, Девід об’єднав фотографії з аспектами документального кіно.

В результаті створення короткометражного фільму зафіксовано моторошні тихі вагони поїздів, порожні станції метро та закриті входи в театр. На деяких театрах вивіски, які попереджають громадськість про те, що вони сподіваються на відкриття незабаром. Візуальне зображення супроводжується звуковим пейзажем приглушеного Лондона.

Девід зауважує:

“Коли країна закрилася вперше, я, як і багато інших художників, боровся із мотивацією до творчості і відчував провину за те, що не міг цього зробити. Під час другого блокування я нарешті відчув можливість реалізувати такий пристрасний проект, як цей. Я хотів використати цей короткометражний фільм, щоб розповісти про важливість піклування про себе та інших, запросивши глядача приєднатися до мене у моїй подорожі із “реєстраціями” в лондонських театрах, про досвід, що допоміг моєму психічному здоров’ю. Я сподіваюся, що відсутність людей у кадрах театрів змусить глядачів замислитись про співробітників та художників-фрілансерів, які зазвичай мешкали б у цих будівлях та створювали захоплюючі й цінні роботи.”

Багатьом театрам по всій країні довелося зачинити свої двері вдруге та перейти до формату соціально віддалених вистав. Фільм покликаний надихнути людей у ці важкі часи підтримувати будь-яким способом свої місцеві театри.

Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації