Новини

Житель Британії створив короткометражний фільм про театри під час локдауну

“Театри в Локдауні” – це кіноподорож навколо 53-х найвідоміших театрів Лондона під час другого періоду обмежень в країні.

Створений режисером і фотографом Девідом Монтейтом-Ходжем, цей фільм є вражаючим кінематографічним колажем покинутого екстер’єру міських театрів, нагадуванням про важливість догляду за такими приміщеннями у цей кризовий час.

Побачивши хвилюючі образи безлюдних театрів Лондона під час першого локдауну, Девід об’єднав фотографії з аспектами документального кіно.

В результаті створення короткометражного фільму зафіксовано моторошні тихі вагони поїздів, порожні станції метро та закриті входи в театр. На деяких театрах вивіски, які попереджають громадськість про те, що вони сподіваються на відкриття незабаром. Візуальне зображення супроводжується звуковим пейзажем приглушеного Лондона.

Девід зауважує:

“Коли країна закрилася вперше, я, як і багато інших художників, боровся із мотивацією до творчості і відчував провину за те, що не міг цього зробити. Під час другого блокування я нарешті відчув можливість реалізувати такий пристрасний проект, як цей. Я хотів використати цей короткометражний фільм, щоб розповісти про важливість піклування про себе та інших, запросивши глядача приєднатися до мене у моїй подорожі із “реєстраціями” в лондонських театрах, про досвід, що допоміг моєму психічному здоров’ю. Я сподіваюся, що відсутність людей у кадрах театрів змусить глядачів замислитись про співробітників та художників-фрілансерів, які зазвичай мешкали б у цих будівлях та створювали захоплюючі й цінні роботи.”

Багатьом театрам по всій країні довелося зачинити свої двері вдруге та перейти до формату соціально віддалених вистав. Фільм покликаний надихнути людей у ці важкі часи підтримувати будь-яким способом свої місцеві театри.

.payment_block { margin-bottom: 75px; } .payment_block form { float: left; padding-right: 5px; } .payment_title p { display: block; line-height: 20px; width: 44%; height: 35px; padding-top: 7px; padding-left: 6px; font-weight: bold; font-size: 16px; color: #00abe5; font-family: OpenSans, sans-serif; } @media screen and (max-width: 425px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_title p { width: 95%; } .payment_block { width: 50%; } .payment_block form { padding-top: 10px; float: none; } } @media screen and (max-width: 375px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_block form button span { font-size: 14px; } }

Підтримати MIZANSCENA.COM:

Схожі публікації