Новини

У Бристолі запрацювала інклюзивна школа акторської майстерності

Ненсі Медіна – директор нової інклюзивної драматичної школи у Бристолі зазначає, що одним із пріоритетів новоствореної школи є надання нових можливостей для маргіналізованих верств суспільства.

“Наша галузь має змінитися, мені не подобається те, що я спостерігаю в даний момент” – заявила Ненсі Медіна

Виконавець ролі “Зірвиголови” у однойменному серіалі Чарлі Кокс допоміг розробити один із курсів для нової школи.

Charlie Cox
Зірка “Зірвиголови” Чарлі Кокс завітав на воркшоп, щоб провести акторські майстер-класи зі студентами

Пані Медіна також зауважує, що нову школу потрібно розвивати радикально та сміливо, і варто відійти від традиційних методик навчання, які, на її думку, не надають найкращих результатів для студентів-акторів.

“У галузі акторства є багато шкідливих для здоров’я звичок. Я хочу змінити спосіб роботи,усталений протягом багатьох років, який звучить “я спеціаліст – а ти учень” і дозволити студентам робити справжній внесок одразу ж, – сказала пані Медіна

Студенти різного походження можуть внести свій внесок із власним, непростим життєвим досвідом, культурою та мовою.
Ми створили новий вид курсу, який дозволить молодим людям знайти свій голос і бути почутим.
Власне, ми готуємо акторів, які зможуть формувати галузь майбутнього.

Школа керується мистецькою компанією Boomsatsuma у партнерстві з Bristol’s Bottle Yard Studios та Tobacco Factory Theatres.

Художній керівник Tobacco Factory Theatres Майк Твіддл зазначив, що студенти матимуть можливість співпрацювати із відомими художниками та митцями, користуючись їх приміщеннями, і що партнерство пов’язане із прагненням театральної групи забезпечити інклюзивні шляхи до індустрії.

Сама ж пані Медіна, перш ніж перейти до освіти, була театральним режисером останні 20 років, і майже 13 років проживала у Бристолі після переїзду з Брукліна, штат Нью-Йорк.

Курс BA (з відзнакою) по акторській майстерності при роботі на екрані був розроблений за допомогою актора Чарлі Кокса, який також є покровителем цієї школи.

Пані Медіна при цьому зазначає, що різноманітний і багатокультурний стиль Бристоля ідеально підходить для її планів. Це дозволяє використовуючи політику антидискримінації та використовувати різні підходи до інклюзивності.

“Мистецька рада Англії, що фінансує Tobacco Factory Theatres, радо привітала такий проект, оскільки люди на кожному етапі свого життя і з будь-яким походженням повинні мати можливість розвивати свої творчі навички і талант”, – зазначила директор Ради Клер Тайтлі.


.payment_block { margin-bottom: 75px; } .payment_block form { float: left; padding-right: 5px; } .payment_title p { display: block; line-height: 20px; width: 44%; height: 35px; padding-top: 7px; padding-left: 6px; font-weight: bold; font-size: 16px; color: #00abe5; font-family: OpenSans, sans-serif; } @media screen and (max-width: 425px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_title p { width: 95%; } .payment_block { width: 50%; } .payment_block form { padding-top: 10px; float: none; } } @media screen and (max-width: 375px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_block form button span { font-size: 14px; } }

Підтримати MIZANSCENA.COM:


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації