Новини

Британський Національний театр презентував стримінговий сервіс “At Home” з трансляцією архівних вистав

Національний Театр Британії презентував окремий стримінговий сервіс “National Theatre At Home” із доступними щомісячними та річними тарифними планами. Глядачам пропонується безліч архівних постановок. Деякі з них ніколи не розповсюджувались в рамках програми “Національний театр”, що вперше розпочала свою діяльність понад десять років тому.

Послуга “Національний театр вдома” буде доступна на всіх пристроях, включаючи ноутбуки, Smart-телевізори, планшети, смартфони та пульти Amazon Fire.

На даний момент платформа також пропонує ексклюзивні вистави “Комарі” Люсі Кірквуд з Олівією Колман та нову версію “Три сестри” Чехова від “InuaEllams” (спільне виробництво із Fuel).

Головний виконавчий директор Національного театру Британії Ліза Бургер додає:

Ми були дуже раді побачити, що вже на початку роботи нашого сервісу  налічувалось 15 мільйонів переглядів, причому ми змогли залучити велику кількість глядачів не тільки у Великобританії, а й у багатьох країнах за її межами.
Приємно було спостерігати, як глядачі, знаходячись на ізоляції вдома, спільно відтворюють досвід традиційного відвідування театру – від подарункових домашніх квитків до інтервальних напоїв.

За згодою акторів ми маємо змогу демонструвати надзвичайно великий асортимент фантастичних постановок NT Live і вперше кілька найцінніших п’єс із нашого архіву Національного театру.
Це справді хвилюючий день для усіх нас, коли ми робимо основним напрямком нашої діяльності потокову трансляцію в мережі Інтернет. Ми сподіваємось, що усі представлені у сервісі театральні постановки надаватимуть глядачам силу і радість театру до тих пір, доки це буде потрібно. Ми хочемо, щоб “Театр вдома” знову збирав людей з усього світу після усіх тих непростих подій, що зробили 2020 рік дуже важким для багатьох нас”.

Список вистав, які входять у тарифні плани стримінгового сервісу:

 • “Амадеус” (2016) із Люціаном Мсаматі
 • “Корілоан” (2014) із Томом Хіддлстоном
 • “Медея” (2014) із Хелен Маккрорі
 • “Отелло” (2013) з Адріаном Лестером
 • “Федра” (2009) з Хелен Міррен
 • “Вишневий сад” (2011) із Зое Ванамакер
 • “Yerma” (2017) із Біллі Пайпер

А також кілька вистав із Архіву Національного Театру:

 • “Дара” із Зубіном Варло
 • “I want my hat back” (2015) на музику Артура Дарвілла
 • “Комарі” (2017) з Олівією Колман
 • “Три сестри” (2019), адаптована Inua Ellams разом із Сарою Найлз.

.payment_block { margin-bottom: 75px; } .payment_block form { float: left; padding-right: 5px; } .payment_title p { display: block; line-height: 20px; width: 44%; height: 35px; padding-top: 7px; padding-left: 6px; font-weight: bold; font-size: 16px; color: #00abe5; font-family: OpenSans, sans-serif; } @media screen and (max-width: 425px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_title p { width: 95%; } .payment_block { width: 50%; } .payment_block form { padding-top: 10px; float: none; } } @media screen and (max-width: 375px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_block form button span { font-size: 14px; } }

Підтримати MIZANSCENA.COM:


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації