Новини

“Arts Access” – інклюзивний форум-фестиваль у грудні

“Arts Access” – міжнародний інклюзивний мистецький форум-фестиваль, що має на меті порушення питань доступності та мобільності мистецького простору для людей з інвалідністю.

Цьогоріч фестиваль відбудеться з 3 по 5 грудня та буде проходити у онлайн-форматі. Глядачі матимуть змогу переглянути перформативні постановки митців з України та Європи, а також долучитися до онлайн-конференцій та круглих столів, де будуть обговорюватися питання інклюзії у мистецтві.

Україну, під час проведення форуму, будуть представляти два мистецьких проекти: вистава “Погляд”  та короткометражні документальні фільми від проекту кіношколи для людей із порушенням слуху “Кіноти”. Проекти, що будуть представляти Україну реалізовані та діють за підтримки УКФ.

Зареєструватися на перегляди проектних робіт, участь в обговореннях, а також дізнатися детальну інформацію про проект можна на офіційному сайті форуму “Arts Access”.


.payment_block { margin-bottom: 75px; } .payment_block form { float: left; padding-right: 5px; } .payment_title p { display: block; line-height: 20px; width: 44%; height: 35px; padding-top: 7px; padding-left: 6px; font-weight: bold; font-size: 16px; color: #00abe5; font-family: OpenSans, sans-serif; } @media screen and (max-width: 425px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_title p { width: 95%; } .payment_block { width: 50%; } .payment_block form { padding-top: 10px; float: none; } } @media screen and (max-width: 375px) { .payment_block { margin-bottom: 30px; } .payment_block form button span { font-size: 14px; } }

Підтримати MIZANSCENA.COM:


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації