Новини

“Той, що відчиняє двері” Неди Нежданої на Рівненській “Молодій сцені”

Триває реалізація проекту “Молода сцена” від Молодіжної ради при Рівненській обласній державній адміністрації спільно з театральною лабораторією “ВідСутність” Рівненського міського Палацу дітей та молоді та громадською організацією “Сприяння позашкільній освіті”.

Під час втілення проекту двоє молодих рівненських режисерів матимуть змогу презентувати свої прем’єрні вистави за п’єсами сучасних українських драматургів.

Захар Сидорук із Рівного цьогоріч втілить на сцені п’єсу відомої української драматургині Неди Нежданої “Той, що відчиняє двері”. Режисер вистави поділився з театральним журналом MIZANSCENA першими фото з репетицій та коментарем щодо самої постановки:

“Взагалі, глядачів вистав можна поділити на два типи: ті, що прийшли пошукати глибинні смисли, зашифровані метафори та символи, і ті, що прийшли просто подивитися на «прикольний» сюжет. І що цікаво, п’єса Неди в цьому плані є універсальною. Оскільки жанр вистави «чорна комедія», ми не відмовляємо собі в задоволенні «полоскотати всім нерви», та все ж намагаємось балансувати на межі адекватності. За експеримент взяли гру з асоціаціями та жанрами. Тобто в одній сцені в нас комедія, яка через деякий час перетвориться у хоррор чи детектив, який плавно перетече в драму, а тоді зробить різке сальто на 180 градусів до абсурду. І це доволі весело! 

Зав’язка звучить як старенький анекдот – сидить собі санітарка в морзі і раптом прокидається труп…  Але далі в діалогах розкриваються геть «не хі-хі» такі теми. Особливо цікавим є головний меседж, який стане зрозумілим у фіналі. Та ми будемо спойлерити, а просто запросимо на прем’єрний показ.”

Прем’єрні покази вистав в рамках проекту “Молода сцена” заплановано на початок грудня. Презентація постановок буде відбуватися у онлайн-трансляції.

Щоб дізнаватися більше про проект “Молода сцена” слідкуйте за новинами театрального журналу MIZANSCENA.


Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації