Новини

Королівський театр у Мадриді готує нову прем’єру

Не зважаючи на карантинні обмеження, Королівський театр у Мадриді продовжує роботу та готує для глядачів нові прем’єрні покази. Вже 18 грудня відбудеться прем’єра “Дон Жуана” Моцарта.

Колектив театру продовжує свою роботу, дотримуючись усіх правил протиепідемічних заходів безпеки. Керівництво театру чітко сформувало позицію: не чекати виходу з кризи, а продовжувати роботу та адаптуватися до нових умов та викликів.

В той час, як найвідоміші театри світу вимушені зберігати паузу в своїй діяльності через низку загальнонаціональних карантинів, Королівський театр продовжує приймати глядачів та організовувати постановочний процес. Усім відвідувачам театру при вході  автоматично вимірюється температура тіла, глядацька зала має чіткий поділ  на зони і вміщує близько 1000 глядачів ( 65% глядацьких місць).

Також після кожного виступу проводять дезінфекцію всіх костюмів акторів, а кондиціонери обробляються щотижня. В театрі запевняють, що система кондиціонування унікальна: 100% повітря надходить ззовні та не використовується повторно.

Детальніше дізнатися про роботу Королівського театру Мадриду можна на офіційному сайті.


Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації