Новини

“Молода сцена” у Рівному набирає обертів

“Молода сцена” – проект Рівненської Молодіжної ради при Рівненській державній обласній адміністрації, що реалізується спільно з театральною лабораторією “ВідСутність” Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Цьогоріч у рамках проекту двоє молодих режисерів презентують постановки двох вистав сучасних українських драматургів Неди Нежданої “Той, що відчиняє двері” та Юрія Паскара “Повернення або баскетбол на двох”.

Микола Циганюк, один із постановників, що створює виставу за п’єсою Юрія Паскара, поділився фотографіями з репетицій та першими коментарями щодо особливостей майбутньої вистави:

“П’єса в першу чергу про самотність. Як про самотність особисту, так і про самотність удвох. Героям розповіді вдається звільнитися від своїх страждань лише після смерті, тяжко поранивши один одного не лише зброєю, а й словами. А згодом наступає звільнення. Звільнення удвох.

Image

Особливістю даної постановки буде те, що ми відмовилися від звичайного сценічного простору, де погляд з глядацької зали є лише однією із “чотирьох стін”. Натомість перед глядачами розгорнеться імітований баскетбольний майданчик, а ті, хто завітають на гру, матимуть змогу спостерігати за нею по обидва боки сцени. Таке вирішення надасть можливість згодом організовувати покази на будь-якій території, і навіть на справжньому спортивному майданчику”.

Наразі прем’єри вистав у рамках проекту “Молода сцена” заплановані на грудень 2020 року. Для залучення ширшої аудиторії глядачів планується також відео-трансляція.

Спостерігати за проектом “Молода сцена” ви можете у новинах театрального журналу MIZANSCENA. 


Підтримати театральний журнал MIZANSCENA відтепер можна лише в декілька кліків:

Підтримати MIZANSCENA.COM:


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації