Новини

П’ять цікавих фактів про виставу “Людина з…”

19-го листопада та 16-го грудня відбудуться покази прем’єрної вистави Київського театру драми та комедії на лівому березі Дніпра “Людина з…”.

Команда театру поділилася із театральним журналом “MIZANSCENA” цікавими фактами про виставу та процес її створення.

Отож, 5 цікавих фактів про прем’єрну виставу “Людина з…” у театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра:

  • Шеф-драматург театру Павло Ар’є переклав п’єсу Дмитра Данілова та адаптував її під наші реалії. Спеціально для цього уся команда проєкту їздила досліджувати місто Бровари Київської області.
  • За кілька тижнів до початку репетицій, коли вже було замовлено квитки на літак Мінськ-Київ для білоруського режисера Дмитра Богославського, почались протести у Білорусі. І при закритті кордонів режисер не зміг би дістатись до Києва. Але минулось.
  • За тиждень до прем’єри терміново відбулися зміни в акторському складі. Причиною тому стало те, що один із акторів захворів на COVID-19, потім захворів ще один. За два дні вірус було підтверджено ще двом акторам, а ще в одного (це вже п’ятий) він був під питанням. Актори, що захворіли, залишились на самоізоляції, а режисер і всі служби екстренно готували новий склад до прем’єри.
  • Одразу після аншлагових прем’єрних показів вистави «Людина з…» 24 та 25 жовтня на Малій сцені театру, виставу було перенесено на основну сцену.
  • Виставу реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Детальнішу інформацію про діяльність Театру драми та комедії можна дізнатися на офіційному сайті.


Познайомитися з режисером вистави “Людина з…” Дмитром Богославським ви можете в ексклюзивному інтерв’ю: “Це до мурашок. Ти розумієш, що не дарма працюєш.”

Тільки на MIZANSCENA.COM


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації