Новини

У Рівному засновано інноваційну театральну громадську організацію

Інститут театральних інновацій “ПриСутність” – нова громадська організація, спрямована на популяризацію та розвиток театрального та сценічного мистецтва України й міжнародної мистецької творчої співпраці.

Передбачається, що діяльність нового громадського об’єднання буде спрямована не лише на підтримку існуючих театральної практики, а й на створення та запровадження  нових її форм. 

Одним із напрямів діяльності буде активна підтримка розвитку інклюзії в театральному мистецтві Україні, за принципами доступності та мобільності не лише інфраструктури, а й мистецького простору. 

“Пандемія COVID-19 спричинила не лише кризу в світовій театральній спільноті, вона змінила спосіб мислення та пошуку нових варіантів. Ми сподіваємося, що наша ініціатива знайде своїх прихильників та зацікавить своїми проектами та ідеями якомога ширше коло театралів та глядачів”, – розповідає голова організації, режисер, педагог та драматург Юрій Паскар.


Команда журналу рада повідомити, що з 3-го листопада 2020 року ключовим партнером Театрального журналу “MIZANSCENA” є Громадська організація “Інститут театральних інновацій “ПриСутність”. Ми переконані, що ця співпраця стане поштовхом для продовження нашої плідної діяльності та активного розвитку театрального мистецтва України. Про наші подальші проекти Ви зможете дізнатися на сторінках MIZANSCENA.COM


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації