Новини

Театри Європи готуються до нової хвилі карантину

Театри Німеччини та Франції готуються до нової довготривалої перерви у зв’язку з оголошенням загальнонаціонального карантину.

Відтак, із 30-го жовтня до 1-го грудня загальний карантин буде діяти у Франції. Президент країни Емануель Макрон заявляє, що дані заходи дозволять знизити ризики тотальної захворюваності на Covid-19. Під час карантину в країні збираються обмежити рух громадського транспорту, роботу закладів культури, а покидати власні домівки можна буде лише для відвідин роботи, лікаря або родичів за письмовим погодженням.

В Німеччині загальнонаціональний карантин оголошено з 2-го листопада. В театрах наголошують, що лише два тижні тому колективи були щасливі повернутися до роботи та глядачів, але тепер вимушені знову йти на перерву. Докладніше влада Німеччини зможе скорегувати роботу театрів та культурних закладів країни після 29-го жовтня, коли будуть офіційно видані рекомендації та інструкції по роботі під час карантину.

В Україні  наразі театри перебувають у цілковитій залежності від розподілу карантинних зон, що діють у системі адаптивного карантину. Наразі театри в містах та регіонах, що знаходяться в червоній карантинній зоні не можуть нормально функцінувати та приймати відвідувачів.


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації