Новини

Театр онлайн в університеті Ковентрі

Навчання по відео-зв’язку стає новою реальністю не лише для учнів звичайних шкіл та вищих навчальних закладів, а й входить в освітній процес студентів мистецьких спеціальностей.

Відтак, в університеті Ковентрі в Англії педагоги застосовують новий метод навчання студентів театральних спеціальностей та створюють нові проекти за допомогою онлайн-театру. 

Молоді театрали за допомогою цього методу проводять спільні заняття та репетиції зі своїми колегами з Тамперського університету у Фінляндії.

Сцена розділена на дві частини великим екраном. Кожна сторона по відео-зв’язку репетирує одну виставу, згідно своїх мізансцен та розподілу ролей. Складністю даного методу навчання та репетиційного процесу є те, що слід враховувати розміщення камер, затримки зв’язку та зображення. В такому процесі актори повинні ще краще орієнтуватися та,для запобігання пауз,починати дію та промовляти текст раніше ніж закінчить партнер.

З технологіями віртуальної сцени пов’язують великі надії на виживання театрів у період пандемії Covid-19, адже реалізація мистецьких проектів таким способом не потребує активних переміщень по світу, а такий метод навчання дає акторам неабияку підготовку для їх подальшого професійного зростання.


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації