Новини

НСТДУ презентувала Цифровий театральний архів України

Національна спілка театральних діячів України презентувала користувачам новий зручний веб-ресурс, який містить у собі докладну інформацію про українські театри та відомих осіб у сфері театрального мистецтва, – повідомляє прес-центр НСТДУ

Наразі у єдиній базі міститься інформація про 113 українських театри, 333 вистави та 1563 відомих театральних діячів. Платформу продовжують доповнювати та оновлювати кожного дня.

У світі вже давно тривають процеси із діджиталізації мистецької інформації. Наразі відомо багато цифрових архівів у країнах Європи та США. Велику підтримку створення електронних архівних баз в цих країнах надають саме державні установи та інституції.

В Україні даний проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Куратор проекту – український театрознавець, доктор мистецтвознавства пані Ганна Веселовська. Команда проекту зазначає, що попереду ще надзвичайно багато роботи із вдосконалення та оновлення інформації, та закликає всіх бажаючих долучатися до наповнення даної платформи.

Детальніше дізнатися про проект можна на офіційному сайті Цифрового театрального архіву.


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації