Новини

Театр ілюзії “Mystero” у Латвії

7 листопада у Ризі, столиці Латвії, всесвітньо відомі ілюзіоністи Даце та Енріко Пецоллі відкриють перший в Північній Європі театр ілюзії “Mystero”.

Артисти підкреслюють, що без підтримки громадськості відкриття та створення цього театру було б неможливим.

На заході, приуроченому до відкриття театру, глядачі матимуть змогу переглянути театралізовану циркову виставу “Чарівники”, в якому своє мистецтво ілюзії продемонструють відомі артисти з Бельгії, Італії та інших країн.

На даний момент у світі існує велика кількість музеїв, присвячених мистецтву ілюзії. Хоча в Латвії досить сильними є мистецькі традиції ілюзіонізму, але такого типу театру або музею досі немає не лише в Балтії, але й в країнах Північної Європи.

Зазначається, що в приміщеннях площею більше 500 м.кв., оснащених сучасними світловими, звуковими та відеосистемами буде функціонувати повноцінний театр ілюзій розрахований на посадку 300-сот глядачів. Також при театрі працюватиме клуб фокусів, в якому проходитимуть семінари, лекції та майстер-класи не лише з мистецтва ілюзії, а й з акторської майстерності. Також в театрі планується розміщення музею магії.


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації