Новини

Відео-перформанс “Зроби мені тишу” від Громадської організації “Точка дотику”

24-го жовтня відбудеться прем’єра відео-перформансу “Зроби мені тишу” від ГО “Точка дотику”. Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Вистава “Зроби мені тишу” висвітлює проблему сприйняття війни та ставлення до неї. За сюжетом, компанія людей обговорює своє ставлення та власну  думку щодо війни. Хтось визнає її існування, хтось знаходиться в роздумах, а хтось просто нагадує, що війна триває в цю хвилину. 

В основу вистави покладені історії реальних людей – учасників бойових дій на сході України.

Команда проекту досить скрупульозно поставилася до створення відповідної атмосфери за матеріалом. Відтак, над звуковим супроводом постановки працює Оркестр Почесної варти окремого Президентського полку ім. Богдана Хмельницького.

Керівниця організації “Точка дотику” Анастасія Гернега наголосила, що висвітлення теми та проблематики війни наразі є надзвичайно важливим. Для привернення уваги до проекту та його тематики команда організувала додатковий міні-проект, який передбачає створення фото-серії, яка передає емоції людей, що повернулися із зони бойових дій.

Посилання на пряму трансляцію відео-перформансу “Зроби мені тишу” буде розміщено на офіційній сторінці проекту в соцмережі Facebook.


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації