Новини

Оперета на камерній сцені

Національний театр оперети України 1 жовтня відкриє свій 86-й театральний сезон.


Через те, що місто Київ зараз знаходиться у помаранчевій карантинній зоні, театр буде організовувати покази вистав на трьох камерних сценах: «Сцена 77», «Stage lab», «Театр в фойє».


В театрі наголошують, що показ вистав, що розраховані на велику сцену, потребує присутності великої кількості акторів хору, оркестру та балету. Для організації показу таких вистав у карантинних умовах можна використовувати фонограми та проводити їх без хореографічного супроводу, але це негативно вплине на загальну якість вистав. В театрі переконані, що запропонувати глядачам неякісну постановку – найбільша неповага.


Зараз вистави великої сцени театру перенесені до завершення карантину. А до перегляду постановок на камерних сценах будуть допускати лише з дотриманням усіх карантинних обмежень.


Також адміністрація театру зауважує, що велика сцена Національного академічного театру оперети зараз знаходиться на реставрації – активно проводяться ремонтні роботи. Тому, після завершення карантину глядачі зможуть переглядати постановки в оновлених комфортних умовах.


Детальніше дізнатися про діяльність Національного академічного театру оперети можна на офіційному сайті.

Схожі публікації