Новини

Додатковий конкурс на програму підтримки від УКФ

Триває додатковий конкурс на участь у грантовій програмі «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» – повідомляє Український культурний фонд.


Програма спрямована на підтримку стабільного розвитку креативних та культурних індустрій України під час пандемії Covid-19. В рамках даної програми можливе фінансування та підтримка культурних підприємств із основної та операційної діяльності.

Грантовою програмою передбачене покриття кредиторських заборгованостей, що виникли внаслідок початку дії карантинних обмежень на території України, та фактичного припинення основної діяльності культурної індустрії.


Подача заявок на додатковий конкурс буде можлива до 21 вересня 2020 року. Реалізація проекту повинна бути здійснена до 31 грудня 2020 року.


На сайті Українського культурного фонду зазначається, що загальна сума фінансування програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» становить 580,9 мільйонів гривень, з яких 90 мільйонів буде направлено на підтримку сценічного та перформативного мистецтва.


Детальніше ознайомитися з програмою «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» можна на офіційному сайті УКФ.


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації