Новини

Проект розбудови м’якої театральної інфраструктури «ТеатРівне»

У Рівному розроблено проект систематизованого розвитку фестивальних програм міста «ТеатрРівне».


В рамках реалізації програми «Громадський бюджет міста Рівне» на розгляд комісії та громади був поданий проект із підтримки та розвитку двох міських театральних фестивалів – «ЛіхтArt» та «Відкрита брама».


Проект передбачає реалізацію Міжнародного театрального фестивалю молодіжно-юнацьких аматорських колективів «ЛіхтArt» та міської театральної імпрези «Відкрита брама».


Реалізація проекту також спрямована на розвиток театрального туризму міста та регіону, адже заявлені фестивалі відомі далеко за межами України та щороку відкривають рівнянам та гостям міста цікаві театральні локації і роботи.


«Ці фестивалі досить відомі серед наших колег з міста, країни та зарубіжжя. У нас є партнери, які неодноразово брали участь, а згодом ми реалізовували спільні міжнародні навчальні та мистецькі проекти. Наше місто має дуже хороший театральний та культурний потенціал, і я думаю, що нашим першочерговим завданням є розвиток цього потенціалу та міського культурного туризму» – розповідає Юрій Паскар, автор проекту, художній керівник театральної лабораторії «ВідСутність» Рівненського міського Палацу дітей та молоді.


Старт голосування за реалізацію проектів розпочнеться 16 вересня та буде тривати до 1 жовтня. Проект доступний для ознайомлення та голосування під номером 104 у розділі малих культурних проектів.
Детальніше ознайомитися з проектом можна за посиланням: «ТеатРівне – 2021».


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації