Новини

Литовський національний театр відкриває сезон прем’єрою від відомого режисера

Новий сезон у Литовському національному театрі відкриватимуть прем’єрою відомого в Литві польського режисера Лукаша Тварковські. 3, 4 та 5-го вересня у приміщенні «Кінокластера» відбулись прем’єрні покази іммерсивної вистави «Республіка». Ця вистава дозволяє глядачам подивитись на концепцію театру зовсім по-іншому, також по-справжньому відчути себе не просто частиною сюжету чи дії, а й членом суспільства повноцінної футуристичної комуни.

Попередня вистава Тварковського «Локіс» викликала фурор у литовських глядачів, зібрала 4 «Золотих хреста» і організувала довкола себе фанатів. Не зважаючи на те, що люди залишали зал під час вистави, сміливість і самобутня мова режисера здивували навіть тих, хто не зміг досидіти до кінця. Можливо, саме цьому «Республіку» чекали у Вільнюсі з особливим трепетом. Постановка висвітлює серйозні та глибокі проблеми суспільства. Режисер повністю відмовився від сцени, кордонів між акторами і публікою.

У виставі задіяні найкращі актори різних театрів Литви: Неллі Савіченко, Айріда Гінтаутайте, Раса Самуоліте, Рітіс Саладжіус, Валентин Новопольський, Вайнюс Содеіка, Аугусте Поцюте, Гедімінас Рімейка, Ула Лягайте, Мартінас Недзінскас, Діана Анявічуте, Альгірдас Дайнявічус, а також декілька запрошених іноземних акторів.

Сюжету і персонажів у постановці немає, тому варто одразу орієнтуватися на внутрішні відчуття, адже їх буде багато.

Детальніше дізнатись про діяльність театру можна на офіційному сайті.


Знаходьте найактуальніші новини театру України та світу на сторінках Театрального онлайн-журналу «MIZANSCENA».

Приєднуйтесь до спільноти наших читачів у соціальних мережах:


Схожі публікації