Новини

Театр «Золоті ворота» готується до участі у міжнародному фестивалі

Вже традиційно театр візьме участь в фестивалі «Retroperspektywy 2020: Тіло/Пам’ять/Історія», що відбудеться у місті Лодзь, Польща.


Враховуючи карантинні обмеження через пандемію Covid-19, цьогорічний фестиваль буде проводитися в онлайн-режимі. Організатори впевнені, що такий формат допоможе розширити глядацьку аудиторію, адже кожен бажаючий з усіх куточків світу зможе переглянути фестивальні роботи онлайн.


Спеціально для участі у фестивалі колективом театру «Золоті ворота», за підтримки культурного фонду, було створено відео-версію вистави «Тато, ти мене любив?» режисера Станіслава Жиркова. Раніше вистава вже була відзначена престижною театральною премією від Національної спілки театральних діячів України.


Команда театру сподівається, що відео-версія вистави передасть глядачу всі деталі театральної постановки і дозволить інакше побачити знайому виставу.


Безкоштовний онлайн-перегляд вистави заплановано на 22 серпня 2020 року о 20:00 за посиланням: https://zoloti-vorota.kiev.ua/news/tatu-online/

Схожі публікації