Новини

«Мельпомена Таврії» під відкритим небом

22-га «Мельпомена Таврії» відбудеться!

Дирекція Херсонського академічного театру повідомляє, що зараз триває активна підготовка до традиційного театрального фестивалю. Сам фестиваль заплановано на 10 – 13 вересня.

Цьогоріч, враховуючи карантинні обмеження, всі заходи фестивалю організатори планують проводити під відкритим небом. Також цього року у фестивалі братимуть участь лише українські театральні колективи.

Організатори зазначають, що питання фінансування цьогорічного фестивалю постає досить гостро, адже велика кількість грошей була витрачена міською владою на протидію Covid-19, і тому велика підтримка з місцевого бюджету неможлива. Але, разом з тим, організатори покладають велику надію на меценатів та спонсорів, які кожного року надають об’ємну матеріальну підтримку на організацію.

Почати 4-ох денний фестиваль планують з традиційного карнавалу, але форма проведення також буде незвична – карнавал відбуватиметься на воді. Організаторами вже запланований маршрут цьогорічного фестивального карнавалу. Він пролягатиме від «Арестанки» до морського порту.

Детальніше про фестиваль дізнавайтесь за посиланням: Мельпомена Таврії

Схожі публікації