Новини

Вистава з храму

10 серпня  з храму Нісіномії відбудеться міжнародна пряма трансляція вистави «Хагоромо» у стилі традиційного японського театру Но.

Цю унікальну подію, як зазначають організатори, створено для загальносвітового «розповсюдження щастя».

Вистава буде показуватись в священному храмі Нісіномія, що у західній Японії. Для показу цієї вистави посеред храму перед залом для молитв буде облаштовано 105 місць для глядачів, з урахуванням усіх правил соціальної дистанції та карантинних норм.

Для світової ж аудиторії будуть працювати 3 камери, за допомогою яких буде відбуватися пряма трансляція постановки. Це є безпрецедентним випадком для мистецтва традиційного театру Но. Організатори сподіваються, що трансляція дасть можливість глядачу з усього світу відчути та зрозуміти замисел вистави «у всій його таємничій красі».

«Я хочу, щоб глядачі відчули красу відносин між людьми та різними культурами. Це шедевр, який емоційно впливає та лишає почуття свіжості. Я мрію, щоб глядачі відчували себе щасливими. Це найбільша сила виконавчого мистецтва» – зазначає Мотонорі Умевака – майстер японського театрального мистецтва Но.

Японський фонд традиційної художньої культури General Incorporated Foundation зазначає: «Особливо в цей час ми прагнемо заохочувати “волю до життя” через виконавчу майстерність». Даний фонд спонсорує театр Но та сподівається, що серпневий захід стане регулярною мистецькою подією літнього сезону Нісіномії.

Квитки на перегляд трансляції можна знайти за посиланням: Livepocket.

Схожі публікації