Новини

УКФ оголошує конкурс антикризової підтримки

Український культурний фонд розробив конкурсну програму для культурних інституцій всіх форм власності, що постраждали внаслідок введення карантинних обмежень на території України.

Про це повідомили на офіційному веб-сайті УКФ. Відтак загальна сума грантів, що будуть надаватися на підтримку культурної сфери становить 540 млн. грн., з яких 90 млн. грн. буде виділено на грантову підтримку інституцій за напрямом перформативного та сценічного мистецтва.

Грантова підтримка в рамках конкурсу «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» надається для погашення кредиторської заборгованості, що виникла внаслідок введення карантинних обмежень через пандемію Covid-19, а також для покриття витрат, запланованих до кінця 2020 року згідно кошторисів.

Зазначається, що максимальна сума можливого гранту для юридичних осіб усіх форм власності окрім ФОПів становить до 1 млн. гривень.

Максимальна можлива сума гранту для ФОПів – 500 тис. гривень.

Старт подачі заявок запланований на 30 липня 2020 року.

Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати на офіційному веб-порталі УКФ за посиланням: «Культура в часи кризи: інституційна підтримка»

Схожі публікації