Новини

УКФ оголошує конкурс антикризової підтримки

Поширити за допомогою:

Український культурний фонд розробив конкурсну програму для культурних інституцій всіх форм власності, що постраждали внаслідок введення карантинних обмежень на території України.

Про це повідомили на офіційному веб-сайті УКФ. Відтак загальна сума грантів, що будуть надаватися на підтримку культурної сфери становить 540 млн. грн., з яких 90 млн. грн. буде виділено на грантову підтримку інституцій за напрямом перформативного та сценічного мистецтва.

Грантова підтримка в рамках конкурсу «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» надається для погашення кредиторської заборгованості, що виникла внаслідок введення карантинних обмежень через пандемію Covid-19, а також для покриття витрат, запланованих до кінця 2020 року згідно кошторисів.

Зазначається, що максимальна сума можливого гранту для юридичних осіб усіх форм власності окрім ФОПів становить до 1 млн. гривень.

Максимальна можлива сума гранту для ФОПів – 500 тис. гривень.

Старт подачі заявок запланований на 30 липня 2020 року.

Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати на офіційному веб-порталі УКФ за посиланням: «Культура в часи кризи: інституційна підтримка»

Схожі публікації